Jihočeský kraj » Aktuality » Veletrh cestovního ruchu ATM 2011 v Dubaji

Veletrh cestovního ruchu ATM 2011 v Dubaji

2.5.2011

Jihočeský kraj se ve dnech 2. - 5. května zúčastní mezinárodního veletrhu cestovního ruchu v Dubaji. Bude na něm prezentovat turistickou nabídku a atraktivní destinace jižních Čech. Zájemcům poskytne informace o přírodních krásách, kulturním dědictví, lázeňství, místech, kde aktivně strávit letní a zimní dovolenou a nebudou chybět ani informace o typické jihočeské gastronomii.

Veletrhu se zúčastní přes 2 000 vystavovatelů. Hojně jsou zastoupeni vystavovatelé z východu, zejména z Asie. „Chceme, aby dále stoupala návštěvnost jižních Čech právě turisty z asijských států. Jihočeský kraj se proto bude snažit oslovit potenciální zájemce o návštěvu našeho regionu zejména z řad asijských vystavovatelů, cestovních kanceláří a agentur, a to především atraktivní nabídkou a možnostmi, které jižní Čechy nabízejí," řekl k účasti vedoucí odboru regionálního rozvoje, územního plánování, stavebního řádu a investic Ludvík Zíma.

Kraj svou účastí naváže na úspěšnou loňskou prezentaci, kdy o jihočeský stánek projevil zájem velký počet návštěvníků veletrhu.