Jihočeský kraj » Aktuality » Urbis Invest Brno 2010 - investiční veletrh

Urbis Invest Brno 2010 - investiční veletrh

25.8.2010

Ve dnech 13.-17.9.2010 bude Jihočeský kraj prezentovat svou investiční a turistickou nabídku na brněnském veletrhu investičních příležitostí Urbis Invest 2010, který proběhne současně se Strojírenským veletrhem. Účastní se jej tradičně všechny kraje ČR. Letošní ročník je tématicky zaměřen na znalostní ekonomiku, transfer technologií a inovační potenciál krajů. Spolu s Jihočeským krajem budou v rámci společné expozice vystavovat také města Tábor a Strakonice. Součástí programu bude hudební vystoupení Prácheňského souboru písní a tanců či ochutnávka vítězných produktů soutěže „Chutná hezky. Jihočesky“. Partnerem veletrhu je Asociace krajů ČR, Ministerstvo pro místní rozvoj ČR, Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR, Svaz měst a obcí, CzechInvest, Asociace inovačního podnikání atd.

Zájemci o možnost propagace svých projektů ve spolupráci s Jihočeským krajem na tomto veletrhu se mohou obrátit na pracovníky oddělení regionálního rozvoje Helenu Bednářovou a Michala Rozkopala.

Bližší informace o veletrhu: www.urbisinvest.cz