Jihočeský kraj » Aktuality » Jihočeský kraj se popáté zúčastnil veletrhu Expo Real v Mnichově

Jihočeský kraj se popáté zúčastnil veletrhu Expo Real v Mnichově

11.10.2010

4. až 6. října 2010 proběhl na mnichovském výstavišti třináctý ročník prestižního mezinárodního odborného veletrhu realitních nemovitostí Expo Real 2010, kterého se již popáté za sebou zúčastnil i Jihočeský kraj. Z ostatních krajů zde měli své expozice ještě Středočeský a Ústecký kraj.

K tradičním jihočeským objektům představovaným na podobných akcích jako jsou „brownfieldy“, Jihočeské letiště či přestavba vojenského areálu ve Čtyřech Dvorech letos přibyl projekt obchodní galerie Černý pelikán a společný projekt Jihočeské hospodářské komory a dolnorakouského partnera „Standort Aktiv : interregional“ usilující o rozvoj příhraničních lokalit na ose Vídeň – České Budějovice.

Kromě odborných záležitostí byly návštěvníkům k dispozici i obecnější materiály vztahující se k Jihočeskému kraji, zejména z oblasti turistického ruchu, o které byl také velký zájem.