Jihočeský kraj » Aktuality » Expo Real Mnichov 2009 - veletrh realitních nemovitostí

Expo Real Mnichov 2009 - veletrh realitních nemovitostí

22.9.2009

Ve dnech 5.-7.10.2009 představí Jihočeský kraj návštěvníkům mezinárodního investičního veletrhu EXPO REAL v Mnichově již poněkolikáté v řadě projekty významné z hlediska rozvoje regionu, podnikatelské a investiční možnosti v kraji, ale také svou turistickou a kulturní nabídku.

Partnerem letošní účasti Jihočeského kraje na veletrhu je Ministerstvo zahraničních věcí ČR, které se na realizaci projektu finančně podílí.

V rámci podpory podnikání v regionu nabízí Jihočeský kraj místním podnikatelům možnost distribuce jejich propagačních materiálů. Případní zájemci mohou kontaktovat pracovníky oddělení regionálního rozvoje Mgr. Helenu Bednářovou, tel. 386 720 236 a Ing. Michala Rozkopala, tel. 386 720 190.