Úvodní stránka  |  Mapa stránek  |  Kontakt  |  Portál Jihočeského kraje

Jihočeský kraj » Aktuality » CzechInvest, MPO a AFI ocenily nejlepší investory a podnikatelské nemovitosti roku 2009

CzechInvest, MPO a AFI ocenily nejlepší investory a podnikatelské nemovitosti roku 2009

1.11.2010

Jubilejní desátý ročník soutěží Investor a Podnikatelská nemovitost roku zná své vítěze. Ceny v osmi kategoriích byly rozdány 26. října 2010 za přítomnosti hostů z řad členů vlády, výborů Poslanecké sněmovny a Senátu, velvyslanců, investorů, majitelů a správců podnikatelských nemovitostí nebo developerů. Záštitu nad udílením cen převzal ministr průmyslu a obchodu Martin Kocourek.

 Pro Jihočeský kraj je zajímavá kategorie Brownfield roku v soutěži Podnikatelská nemovitost roku 2009, ve které obsadil druhé místo za úspěšnou regeneraci chátrajícího objektu českobudějovický hotel Budweis. Tento zchátralý mlýn z roku 1296, který stojí v centru Českých Budějovic byl v  říjnu roku 2009 otevřen po komplexní rekonstrukci a od té doby slouží jako čtyřhvězdičkový hotel s restaurací a konferenční místností.

Původní stavsoučasný stav

více informací na adrese: http://www.czechinvest.org/brownfield-roku-2009-ze-zavreneho-dolu-moderni-pumyslova-zona?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=Novinky%20z%20CzechInvestu-2010-10-27